Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem firmy Wandera w Polsce.

Wandera to uznany światowy lider w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa obejmujących funkcję Mobile Threat Defense, zaprojektowaną w celu identyfikowania wrażliwych punktów i ochrony urządzeń przed atakami ukierunkowanymi na urządzenia mobilne. Zaawansowane funkcje filtrowania zawartości rozszerzają tę ochronę, zezwalając organizacjom na zarządzanie niezatwierdzonymi urządzeniami i proaktywnie ograniczają ekspozycję danych.

Usługi Data Management firmy Wandera wykorzystują podobny zestaw technologii, aby zapewnić firmom kontrolę nad mobilnym wykorzystaniem danych. Dzięki niezrównanemu wglądowi w sposób, w jaki używane są urządzenia przypisane do pracy, administratorzy mogą tworzyć dostosowane do potrzeb zasady, które zmniejszają zużycie danych, zapobiegają szokująco wysokim rachunkom i zwiększają produktywność.

 

Technologia Wandera jest zasilana przez MI:RIAM, opatentowany silnik, oparty na sztucznej inteligencji, który wykrywa i zapobiega atakom zero-hour, stosując uczenie maszynowe do największego i najbardziej zróżnicowanego w branży mobilnego zestawu danych w czasie rzeczywistym.

MI:RIAM w liczbach

2168777771

Odwiedzonych unikalnych domen

11751054065

Obsłużonych zapytań

824269

Widoczne dane (w GB)

4183862

Wykrytych zagrożeń o wysokiej ważności

Moduły

Rozwiązanie opiera się na dwóch produktach, które mogą działać zarówno osobno jak i w jednym pakiecie. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron produktowych:

Wielopoziomowa ochrona przed zagrożeniami mobilnymi

Zarządzanie kosztami danych mobilnych

Zarządzanie kosztami danych na urządzeniach z systemem Windows

Integracja EMM

 

Enterprise Mobility Management (EMM), znany również jako Mobile Device Management (MDM), stał się preferowanym wyborem firm, jeśli chodzi o centralne zarządzanie flotą urządzeń.

 

Platformy EMM i Wandera są zaprojektowane tak, aby współpracować w celu zapewnienia kompletnego rozwiązania mobilnego dla nowoczesnego przedsiębiorstwa. System świetnie integruje się z większością rozwiązań EMM, w tym VMware Workspace ONE.