Administracja systemem PAM – Warsztaty techniczne

30/01/2020
9:00
Szawa Conference Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 137, 02-231 Warszawa

W jaki sposób skutecznie zarządzać hasłami i kluczami kont uprzywilejowanych? W jaki sposób kontrolować dostęp do krytycznych zasobów? W jaki sposób weryfikować działania podejmowane przez kontraktorów?

Odpowiedzi na te pytania otrzymasz podczas naszych darmowych warsztatów technicznych obejmujących zarządzanie systemem PAM. Podczas naszego spotkania zaprezentujemy Państwu działanie systemu BeyondTrust Password Safe w praktyce, w naszym środowisku laboratoryjnym, a następnie, w formie warsztatowej, przekażemy Państwu rolę administracyjną i wspólnie przejdziemy procesy dodawania zasobów, zarządzania użytkownikami, budowania polis itd.

Do kogo kierujemy nasze warsztaty?

Do wszystkich, dla których obszar kont uprzywilejowanych jest istotny. Jeśli nie posiadacie Państwo rozwiązania tego typu – będziecie mogli w praktyce poznać jego działanie oraz samodzielnie nim administrować. Jeśli system PAM jest już wykorzystywany w Państwa organizacji – zawsze warto sprawdzić alternatywne rozwiązania.

Kilka słów o producencie rozwiązania

BeyondTrust to światowy lider w zakresie zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Oferując kompleksową platformę bezpieczeństwa, integrującą szereg modułów i wspomagającą zapobieganie naruszeniom, wspiera organizacje w zakresie ochrony przywilejów dla endpointów, serwerów, środowisk chmurowych i DevOps, a także dla urządzeń sieciowych. BeyondTrust dostarczył swoje rozwiązania do ponad 20 000 zadowolonych klientów na całym świecie.

WAŻNE! Na warsztaty prosimy o zabranie własnych laptopów.

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

Agenda

09:00
Rejestracja uczestników i poranna kawa

Wszystkich uczestników warsztatów zapraszamy już od godziny 09.00. Na starcie czekają na Was kawa, herbata i zimne napoje.

09:15
Przywitanie oraz krótka prezentacja firmy EMS Partner
09:30
Wprowadzenie do warsztatów + prezentacja rozwiązania
09:45
PANEL I
  • Dodawanie zasobów
  • Tworzenie filtrów
  • Zarządzanie użytkownikami
  • Budowanie polis dostępowych

Przewidziana w trakcie jest przerwa kawowa, o godzinie 11.30-11.45

13:00
Przerwa na kawę i ciastko

Czas podładować baterie przy kawie i herbacie. Zapraszamy na przerwę.

13:15
PANEL II

Testy przygotowanego środowiska.

14:45
Podsumowanie warsztatów
15:00
Lunch

Zapraszamy Państwa na lunch.

Prowadzący
Jacek Lehmann
System Engineer
Michał Misztela
BeyondTrust Sales Specialist