Konferencja EMSPower 2023

28/09/2023
9:00
Warszawa

Z radością zapraszamy Państwa na wyjątkową konferencję EMSPower 2023, która odbędzie się w dniach 28-29 września 2023 w Warszawie. Wydarzenie poświęcone będzie najnowszym zagadnieniom cyberbezpieczeństwa i prezentacji światowej klasy rozwiązań z zakresu zarządzania tożsamością, środowiskiem roboczym użytkownika i kontroli dostępu. Konferencję organizuje spółka EMS Partner.

EMSPower 2023 to prestiżowe spotkanie branżowe, które łączy liderów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, aby skupić się na najnowszych wyzwaniach i strategiach związanych z ochroną organizacji. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli okazję poznać ekspertów z renomowanych firm, takich jak VMware, BeyondTrust, Okta, Cyolo, Cygna Labs, Zscaler, Secfense, Yubico oraz Bitwarden, oraz uczestniczyć w specjalnych sesjach technicznych, które pomogą w zdobyciu wiedzy niezbędnej do skutecznego zarządzania bezpieczeństwem.

Dodatkowo, EMSPower 2023 to unikalne miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, a uroczysty bankiet pełen wykwintnych potraw i atrakcji stanowi doskonałą okazję do budowania relacji w branży. Wydarzenie to jest szczególnie polecane ekspertom, specjalistom ds. cyberbezpieczeństwa oraz decydentom biznesowym.

Dołącz do nas na konferencji EMSPower 2023 i bądź częścią unikalnego w Polsce wydarzenia poświęconego cyberbezpieczeństwu!

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

Zapisz się