Kontrola współdzielonych kont uprzywilejowanych przy użyciu systemu PAM BeyondTrust Password Safe

14/07/2021
11:00 - 12:15
ONLINE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online, podczas którego chętnie podzielimy się naszą wiedzą z obszaru PAM (zarządzanie dostępem uprzywilejowanym). Spotkanie ma charakter przeglądowy i pozwoli zapoznać się z bazową koncepcją zastosowania narzędzia w organizacji, a także spojrzeć na szczególne przypadki użycia systemu. Pokażemy jak wykorzystać system PAM do zarządzania dostępem, a także hasłami i kluczami kont uprzywilejowanych. Zaprezentujemy możliwości modułu rejestrującego sesje z wykorzystaniem tych kont, a także przyjrzymy się możliwościom audytowym systemu. Wszystko to w naszym środowisku laboratoryjnym, zgodnie z zasadą „jak najmniej teorii, jak najwięcej praktyki”.

Zapraszamy do rejestracji! Nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w webinarium, to na podany podczas rejestracji adres mailowy otrzymasz od nas nagranie!

W razie pytań, skontaktuj się z nami!

Agenda:

 1. Kilka słów o EMS Partner oraz BeyondTrust.
  Krótkie wprowadzenie opisujące profil działalności EMS Partner oraz BeyondTrust.
 2. Obszar PAM i jego filary.
  Omówienie koncepcji systemów PAM w oparciu o definicje Gartner oraz przedstawienie filarów funkcjonalnych obszaru (nagrywanie sesji z wykorzystaniem kont uprzywilejowanych, zarządzanie hasłami i kluczami, budowanie workflow dostępowego).
 3. Architektura narzędzia.
  Omówienie architektury wdrożeniowej systemu.
 4.  Standardowe przypadki użycia PAM w środowisku laboratoryjnym.
  Przedstawienie standardowego zastosowania systemu PAM w infrastrukturze teleinformatycznej. Prezentacja narzędzia z perspektywy wnioskowania, akceptacji i audytu dostępów uprzywilejowanych.
 5.  Rozszerzone zastosowanie systemu PAM.
  Przedstawienie wykorzystania narzędzia z perspektywy funkcji zaawansowanych narzędzia, tj. regulacji dostępu i automatyczna obsługa poświadczeń do systemów bazodanowych, aplikacji, portali web.
 6. Licencjonowanie.
  Omówienie modelu licencjonowania.
 7. Pytania i odpowiedzi.

Obejrzyj nagranie webinaru!

OBEJRZYJ WIDEO!

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu BeyondTrust Password Safe

PASSWORD SAFE

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

Prowadzący
Michał Misztela
BeyondTrust Sales Manager
Łukasz Reszel
PAM Implementation Engineer