NOWE TRENDY NA ROK 2022: Bezpieczny dostęp zdalny w organizacji

09.03.2023 10:00-11:00 Online

Chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób podnieść bezpieczeństwo procesu wsparcia użytkowników końcowych w Twojej organizacji? Zamierzasz umożliwić pracę zdalną pracownikom na komputerach stacjonarnych pozostawionych w biurze lub urzędzie i masz słuszne obawy, że VPN może nie być najbezpieczniejszym rozwiązaniem? Martwi Cię to, że zewnętrzni dostawcy uzyskujący dostęp do wewnętrznych zasobów IT robią to w sposób nie dość kontrolowany? Chcesz zminimalizować ryzyko wystąpienia incydentu bezpieczeństwa, a w przypadku, gdy się wydarzy chciałbyś posiadać obszerne logi i zarejestrowane wszystkie sesji pozwalające przeanalizować działania firm zewnętrznych?  Interesują Cię praktyczne aspekty bezpieczeństwa aktualnie dostępnych na rynku narzędzi do dostępu zdalnego i wsparcia użytkowników?

Jeśli nurtują Cię odpowiedzi na powyższe pytania, z pewnością zainteresuje Cię nasz WEBINAR ONLINE pt.: “Nowe trendy na rok 2022: Bezpieczny dostęp zdalny w organizacji”.

AGENDA:
1. EMS Partner – kim jesteśmy?
2. Wyzwania w realizacji bezpiecznego i funkcjonalnego dostępu zdalnego
3. Live Demo – pokażemy, jak można szybko i bezpiecznie:

    • zrealizować podłączenie do stacji roboczych użytkowników, nawet jeśli nie mają aktywnego tunelu VPN, są poza siecią urzędu/biura, a wcześniej nie zainstalowano żadnego oprogramowania do wsparcia zdalnego,   
    • umożliwić prace zdalną na stacjach roboczych pozostawionych w biurze/urzędzie, 
    • zautomatyzować wykonywanie tych samych powtarzalnych czynności,
    • nadzorować firmy zewnętrzne, które świadczą usługi w obszarze IT, ale nie wiadomo co dokładnie robią po podłączeniu się, kiedy się łączą i jak często,    
    • umożliwić zalogowanie się kontraktorom do systemów krytycznych, ale w taki sposób, żeby nie ujawniać im haseł do kont administracyjnych. 

4. Przykładowa architektura systemu bezpiecznego dostępu zdalnego
5. Sesja Q&A – czas na pytania

Webinar to okazja do zobaczenia, jak zwiększyć bezpieczeństwo dostępu zdalnego, zarówno w procesach wsparcia użytkowników, jak również we współpracy z zewnętrznymi dostawcami. Pokażemy też, w jaki sposób można z powodzeniem zaadoptować narzędzia tego typu do zrealizowania pracy zdalnej dla pracowników.