Rozwój środowiska o Okta + VMware Workspace ONE

21/04/2021
10:00
Gotowebinar

We wciąż zmieniającym się świecie, najwięksi producenci oprogramowania starają się integrować swoje narzędzia i zwiększać tym samym funkcjonalność swoich rozwiązań. Na naszym webinarium pokażemy jak dwaj najwięksi producenci rozwiązań UEM oraz IAM mogą wspierać przedsiębiorstwo w budowaniu bezpieczeństwa.

Czy wiesz jak za pomocą Workspace One poprawnie zabezpieczyć telefony i desktopy? Czy wiesz, że Workspace One realizuje strategię Zero Trust i zabezpiecza dostęp do danych firmowych? Omówimy i pokażemy czym jest VMware Workspace One i w jaki sposób może zabezpieczać urządzenia i dostarczać użytkownikom określone treści.

Czy wiesz jak w łatwy sposób Okta tworzy tożsamość użytkowników w różnych systemach? Czy wiesz jakie mechanizmy przy autoryzacji potrafi wykorzystać Okta? Pokażemy jak Okta dostarcza i przechowuje tożsamość użytkowników oraz jak działa MFA.

A co najważniejsze, pokażemy w jaki sposób VMware Workspace One i Okta działają wspólnie, aby podnieść bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie. Mniejszy nakład pracy administratora, automatyzacja, zarządzanie cyklem zatrudnienia użytkowników, pojedynczy portal do logowania dla użytkowników końcowych, niezależnie od rodzaju aplikacji (od chmurowych po wirtualne desktopy) to tylko część z korzyści jakie mogą dostarczyć oba rozwiązania.

AGENDA:

1. VMware Workspace One oraz Okta – krótki opis rozwiązań
2. Możliwe scenariusze integracji obu rozwiązań
3. Synergie płynące z połączenia obu rozwiązań
4. Przypadki użycia Okta + WSO
5. Prezentacja Live Demo

Obejrzyj nagranie webinaru!

OBEJRZYJ NAGRANIE!

Dowiedz się więcej o integracji VMware Workspace ONE i Okta

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

Prowadzący
Krzysztof Królak
Senior EUC Product Manager
Kamil Jakubczyk
IT Product Manager
Piotr Frąckowiak
Key Account Manager