Wandera – Inteligentna ochrona floty mobilnej

14/03/2019
14:00 (1h)

Przestrzeń zagrożeń mobilnych nadal rośnie zarówno pod względem wielkości, jak i zaawansowania, wpływając na małe i duże firmy na całym świecie. W 2018 roku silnik MIRIAM firmy Wandera oparty o technologię uczenia maszynowego znalazł się na pierwszych stronach gazet z powodu identyfikacji złośliwego oprogramowania – RedDrop, atakującego systemy Android, jednej z najbardziej wyrafinowanych i szkodliwych aplikacji. Wandera dodała także kilka wyjątkowych funkcji wykrywania ataków phisingowych typu zero-day w celu przeciwdziałania fali phishingu mobilnego, w którym widzieliśmy nowy atak uruchamiany co 20 sekund.

Podsumowując, MIRIAM był w stanie przeanalizować 70 miliardów zapytań webowych, przeskanować ponad 42 miliony unikatowych aplikacji i zbadać ponad 72 milionów unikalnych domen internetowych w imieniu klientów w 2018 roku – to ponad podwojenie wartości z zeszłorocznego zbioru danych i poprawa bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników platformy. Dzięki niedawnemu ogłoszeniu przez Wandera obsługi laptopów z systemem Windows 10, MIRIAM może teraz analizować dane i zwiększać bezpieczeństwo nawet w przypadku większej liczby punktów końcowych w organizacjach.

Podczas webinarium chcielibyśmy w praktyce pokazać co Wandera może zaproponować Państwu w zakresie ochrony floty mobilnej, a także jakie dodatkowe korzyści można uzyskać poprzez integrację z systemami EMM, do zarządzania urządzeniami mobilnymi.

W szczególności skupimy się na pokazaniu rzeczywistych zagrożeń mobilnych, ich wykrywania oraz łagodzenia skutków ataków. Pokażemy również jak w prosty i skuteczny sposób zarządzać danymi mobilnymi. Jako wisienkę na torcie zaprezentujemy możliwości ochrony urządzeń z wykorzystaniem integracji z systemem EMM – VMware Workspace ONE.

 

zobacz nagranie

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

Prowadzący
Krzysztof Królak
EUC Product Manager
Damian Sieradzon
Deputy Director EUC Team Leader