Zabezpieczenie kont uprzywilejowanych i dostępu zdalnego – Praktyczny projekt PAM

07.10.2022 10:00

Obejrzyj nagrania z webinarium!

Czy dostawcy zewnętrzni, którzy uzyskują dostęp do wewnętrznych zasobów IT organizacji, są wystarczająco kontrolowani? A może dostrzegasz już potrzebę zwiększenia bezpieczeństwa i wdrożenia systemu do zarządzania kontami uprzywilejowanymi? Chciałbyś wiedzieć jak rejestrować wszystkie sesje i generować z nich logi, by móc analizować realizowane działania w krytycznej infrastrukturze? A może interesują Cię praktyczne aspekty wdrożenia systemu PAM?

7 października 2022. (piątek) o godzinie 10:00 odbył się webinar online poświęcony powyższym kwestiom pt.: “Zabezpieczenie kont uprzywilejowanych i dostępu zdalnego – Praktyczny projekt PAM”, który poprowadził: Łukasz Reszel, Inżynier Systemowy BeyondTrust oraz Mateusz Guściora, Specjalista ds. Sprzedaży w EMS Partner.
Gościem specjalnym był Pan Radosław Iwaszko z KRD BIG S.A., który opowiedział, jaka potrzeba w jego organizacji przyczyniła się do podjęcia decyzji o zakupie systemu PAM. Zdradził też, kto był inicjatorem pomysłu oraz jak wyglądał przebieg całego procesu wdrożenia. Zapraszamy do obejrzenia webinarium!

AGENDA 

 1. EMS Partner – kilka słów o nas​
 2. BeyondTrust – światowy lider rozwiązań PAM​
 3. Wyzwania w realizacji bezpiecznego i funkcjonalnego dostępu zdalnego do infrastruktury krytycznej.
 4. Projekt wdrożenia PAM​
  1. Wyzwania w realizacji bezpiecznego​ i funkcjonalnego dostępu zdalnego​ do infrastruktury krytycznej.​
  2. Typowe aspekty wdrożenia PAM​
  3. Zarządzanie poświadczeniami kont uprzywilejowanych​ – studium przypadku systemu PAM​
  4. Typowe aspekty wdrożenia PAM
 5. Rozmowa z GOŚCIEM SPECJALNYM
 6. Sesja Q&A – czas na pytania