Warsztaty techniczne: „Administracja systemem PAM” – czas na podsumowanie

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty techniczne z rozwiązania BeyondTrust PowerBroker Password Safe, które odbyły się 28 czerwca przy ulicy Młyńskiej 12 w Poznaniu.

Wydarzenie zostało otwarte przez PAM & VM Account Managera Michała Misztelę, natomiast część praktyczna warsztatów była poprowadzona przez certyfikowanych inżynierów Jacka Lehmanna i Tomasza Smuga. Uczestnicy dopisali, była kameralna atmosfera, pasująca do miejsca, w którym event się odbywał.

Zgodnie z programem wydarzenia w pierwszej części uczestnicy poznali system PAM od strony użytkownika. Pomogło im to w dalszym etapie warsztatów, gdzie uczyli się administracji systemem.

Przez kolejne 4 h partycypanci poznawali rozwiązanie Password Safe i zmagali się z zadaniami do wykonania. Zgodnie z słowami naszych specjalistów wszyscy sobie bardzo dobrze poradzili. Na koniec odbyło się testowanie skonfigurowanego środowiska, każdy spisał się na 5.

Uczestnikom warsztatów bardzo dziękujemy za przybycie. A wszystkich tych, którym nie udało zapisać się na pierwszą edycję zapraszamy na kolejne, pod poniższym adresem znajdą Państwo lokalizacje oraz agendę wydarzenia: https://www.emspartner.pl/warsztaty-beyondtrust/