Bezpieczeństwo desktopów i urządzeń mobilnych przy zmiennym środowisku pracy użytkownika

22.06.2022 9:00-16:00 Warszawa ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy na praktyczne warsztaty techniczne pt.: „Bezpieczeństwo desktopów i urządzeń mobilnych przy zmiennym środowisku pracy użytkownika” poświęcone rozwiązaniu VMware Workspace ONE.

Skierowanie są głównie dla specjalistów i administratorów IT organizacji, które planują wdrożenie rozwiązania VMware Workspace ONE lub są w trakcie.
Gośćmi specjalnymi warsztatów będą przedstawiciele z firmy VMware – Pan Andrzej Szymczak oraz z firmy Dell Technologies, Pan Paweł Berus.

Tradycyjne zarządzanie komputerami stanowi coraz większe wyzwanie organizacyjne w szybko zmieniającym się świecie, w którym użytkownicy często pracują poza biurem. Dlatego zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń z systemem Windows jest dla administratorów krytyczne. W związku z tym zarządzanie aktualizacjami systemowymi musi być możliwe zarówno dla komputerów pracujących w sieci lokalnej, jak i poza nią.

Szyfrowanie dysków to jedna z podstawowych metod zabezpieczenia danych przechowywanych lokalnie na urządzeniu. Poznaj możliwości zarządzania mechanizmem szyfrowania w prosty i intuicyjny sposób. VMware Workspace ONE to cyfrowa platforma przestrzeni roboczej, która w prosty i bezpieczny sposób dostarcza i zarządza dowolną aplikacją na dowolnym urządzeniu, integrując kontrolę dostępu, zarządzanie aplikacjami i multi-platformowe zarządzanie punktami końcowymi.

Nowoczesne podejście do zarządzania urządzeniami mobilnymi nadaje nowy wymiar bezpieczeństwu urządzeń z systemem Windows.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zapisu, indywidualnie będziemy potwierdzać zapisanie Państwa na liście uczestników. Do zobaczenia!