Warsztaty stacjonarne: Bezpieczeństwo desktopów i urządzeń mobilnych przy zmiennym środowisku pracy użytkownika

22/06/2022
9:00/7h
Warszawa

Zapraszamy na praktyczne warsztaty techniczne pt.: „Bezpieczeństwo desktopów i urządzeń mobilnych przy zmiennym środowisku pracy użytkownika” poświęcone rozwiązaniu VMware Workspace ONE.

Skierowanie są głównie dla specjalistów i administratorów IT organizacji, które planują wdrożenie rozwiązania VMware Workspace ONE lub są w trakcie.
Gośćmi specjalnymi warsztatów będą przedstawiciele z firmy VMware – Pan Andrzej Szymczak oraz z firmy Dell Technologies, Pan Paweł Berus.

Tradycyjne zarządzanie komputerami stanowi coraz większe wyzwanie organizacyjne w szybko zmieniającym się świecie, w którym użytkownicy często pracują poza biurem. Dlatego zapewnienie bezpieczeństwa urządzeń z systemem Windows jest dla administratorów krytyczne. W związku z tym zarządzanie aktualizacjami systemowymi musi być możliwe zarówno dla komputerów pracujących w sieci lokalnej, jak i poza nią.

Szyfrowanie dysków to jedna z podstawowych metod zabezpieczenia danych przechowywanych lokalnie na urządzeniu. Poznaj możliwości zarządzania mechanizmem szyfrowania w prosty i intuicyjny sposób. VMware Workspace ONE to cyfrowa platforma przestrzeni roboczej, która w prosty i bezpieczny sposób dostarcza i zarządza dowolną aplikacją na dowolnym urządzeniu, integrując kontrolę dostępu, zarządzanie aplikacjami i multi-platformowe zarządzanie punktami końcowymi.

Nowoczesne podejście do zarządzania urządzeniami mobilnymi nadaje nowy wymiar bezpieczeństwu urządzeń z systemem Windows.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zapisu, indywidualnie będziemy potwierdzać zapisanie Państwa na liście uczestników. Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

Agenda

09:00
Rejestracja uczestników, powitalna kawa i herbata
09:15
Workspace ONE – Cyfrowe Miejsce Pracy – Andrzej Szymczak, VMware [gość specjalny]
09:30
Dell Unified Workspace z VMware. Dlaczego warto postawić na integrację? - Paweł Berus, Dell [gość specjalny]
10:00
Nowoczesne zarządzanie Windows10 – wprowadzenie
11:15
Przerwa kawowa
11:30
Konsola zarządzająca Workspace ONE UEM i jej możliwości

Podstawy UEM, czyli jak wdrażać i zarządzać flotą urządzeń mobilnych za pomocą systemu Workspace ONE:

  • Ogólny zarys interface’u systemu oraz zasady działania środowiska
  • Omówienie zasad tworzenia i przydzielania uprawnień dla użytkownika i administratora
  • Przedstawienie poszczególnych funkcji konsoli
  • Zarządzenie prawami dostępu administracyjnego do funkcji konsolowych
  • Przybliżenie funkcjonalności i zasady tworzenia grup
13:30
Lunch
14:30
Praktyczne przykłady zastosowania rozwiązania Workspace One na platformie Windows10
15:45
Podsumowanie i zakończenie warsztatów

Prowadzący warsztaty

Marek Buryta

Project Manager VMware w EMS Partner

Michał Koper

Key Account Manager w EMS Partner

Paweł Berus - GOŚĆ SPECJALNY

Business Development Manager, VMware w Dell Technologies.

W Dell Technologies pracuje od niemal 12 lat. Początkowo jako IT Specialist, lecz jego ścieżka kariery rozwinęła się w zawrotnym tempie. Od 2019 roku pracuje na stanowisku Business Development Manager, gdzie zajmuje się rozwojem nowych przedsięwzięć dla Dell Technologies wykorzystując przy tym swoją ogromną wiedzę na temat rynku. Tworzy liczne projekty, które rozwiązują rzeczywiste wyzwania i problemy biznesowe klientów Dell Technologies. Jak mówi sam o sobie – jest ewangelistą technologii VMware, a jego pasją jest transformacja cyfrowa. Zawsze otwarty na nowe idee i gotowy na nowe wyzwania, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duży wpływ wywierają technologiczne rozwiązania na wzmacnianie pozycji klientów w tak szybko rozwijającej się rzeczywistości.

Andrzej Szymczak - GOŚĆ SPECJALNY

Lead Solutions Engineer w firmie VMware.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.