Nowe rozwiązania w ofercie EMS Partner: Cyolo i Cygna Auditor

25.11.2022 11:00 Online ZAPISZ SIĘ

Obejrzyj nagrania z webinarium – część dot. rozwiązani CYOLO i druga część poświęcona CYGNA AUDITOR:

25 listopada 2022, w piątek, o godzinie 11:00 odbył się się webinar online poświęcony nowym rozwiązaniom w portfolio EMS Partner – Cyolo i Cygna Auditor. Prowadzący – Damian Sieradzon (Dyrektor Techniczny) oraz Dawid Kaźmierski (Product Manager) w formie dyskusji zapoznali uczestników z naszym nowym portfolio. 

  • Nowe rozwiązanie w EMS Partner: Cyolo  

Zastanawiasz się jak zoptymalizować łączność spoza organizacji do wewnętrznych zasobów? VPN sprawia problemy w konfiguracji i zarządzaniu? Szukasz łatwego rozwiązania do połączeń SSH i RDP z użyciem Web interfejsu? Interesują Ciebie rozwiązania Zero Trust? Chcesz zabezpieczyć swoje zasoby firmowe?
Zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszego webinara, który odpowie na powyższe pytania!

  • Nowe rozwiązanie w EMS Partner: Cygna Auditor

Skąd wiesz, co dzieje się z Twoim środowiskiem Active Directory i kluczowymi systemami hybrydowymi? Jak szybko reagujesz na zmiany? Czy mierzysz się z problemem zbyt wysokich uprawnień administratorów?
Liczba systemów w organizacji stale rośnie, ponieważ wiele z nich wykorzystuje podejście hybrydowe lub wielochmurowe do prowadzenia swojej działalności. Przegląd wszystkich działań w tych systemach jest lekko powiedzieć zniechęcający. Obejrzyj nagranie i dowiedz się, jak korzystać z platformy Cygna Auditor, aby poprawić dostępność, bezpieczeństwo i zgodność swojej infrastruktury IT przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Podczas naszego spotkania przedstawiliśmy jako pierwsi w Polsce rozwiązania światowych marek dostawców Cyolo, jak również Cygna Labs.

Agenda: 
1. Wstęp o EMS
Kim jesteśmy i nasze wartości
Nasze portfolio
2. Cyolo
Cyolo kilka słów o organizacji
Cyolo infrastruktura
Cyolo – funkcje i zastosowanie
3. Cygna Labs
Krótka historia firmy
Dla kogo jest rozwiązanie Cygna Auditor?
Architektura systemu
4. Q&A