NOWE TRENDY IT NA ROK 2022: Bezpieczny dostęp do aplikacji firmowych z jednego miejsca, czyli SSO i MFA w wydaniu Okta

16.02.2022 10:00 Online

Zastanawiałeś się w jaki sposób udostępnić możliwość logowania się do aplikacji firmowych osobom pracującym z domu? Czy VPN to jedyna możliwość na bezpieczne logowanie spoza firmy? Jak uruchomić pojedynczy portal dostępowy i być spokojnym, że wszystko działa?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania oraz myślałeś o wdrożeniu pojedynczego portalu logowania w swojej firmie zapraszamy na nasz WEBINAR ONLINE z cyklu: ”Nowe trendy IT na rok 2022” pod tytułem “Bezpieczny dostęp do aplikacji firmowych z jednego miejsca, czyli SSO i MFA w wydaniu Okta”.

Podczas naszego spotkania będziemy rozmawiali na temat tego w jaki sposób rozwiązanie Okta może zaadresować potrzebę uruchomienia pojedynczego portalu logowania. W spotkaniu udział weźmie gość specjalny, który podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak Okta oraz wdrożenie SSO i MFA pomogło w jego organizacji uporządkować sprawy związane z dostępem do aplikacji firmowych.

AGENDA:
• EMS Partner – kim jesteśmy?
• Okta – lider rozwiązań SSO
• Bezpieczny pojedynczy portal dostępowy – SSO
• Rozmowa z Gościem specjalnym – omówienie case study
• Omówienie use case’ów w oparciu o SSO i MFA
• Demo Lab Okta SSO / MFA
• Sesja Q&A

Webinarium przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami i innowacyjnym podejściem zapewniającym ewidentne korzyści w środowisku pracy użytkownika. Polecane głównie dyrektorom i kadrze zarządzającej, jak również specjalistom odpowiedzialnych za infrastrukturę IT. Omówimy podczas niego zarówno aspekty funkcjonalne wirtualizacji, jak i kwestie bezpieczeństwa. Spotkania opracowaliśmy w oparciu o rozwiązanie marki Okta.

Webinar będzie nagrywany, jeśli nie będzie mógł/a Pan/Pani uczestniczyć w tym terminie, dla zarejestrowanych przed spotkaniem uczestników wyślemy nagranie.