NOWE TRENDY IT NA ROK 2022: Wirtualizacja stacji roboczych

VMware Warsztaty
21/01/2022
10:00
ONLINE

Zastanawiasz się, jak rozwiązać problem dostarczania aktualizacji systemowych i aplikacji dla użytkowników zdalnych? Nie wiesz, jak zwiększyć bezpieczeństwo danych firmowych, gdy użytkownicy pracują z domu? Masz mały zespół administratorów i zastanawiasz się, jak uprościć zarządzanie środowiskiem użytkownika?

Jeśli nurtują Cię powyższe pytania, z pewnością będziesz zainteresowany naszym WEBINARIUM ONLINE pt.: „NOWE TRENDY IT NA ROK 2022: Wirtualizacja stacji roboczych”, na którym zapoznamy Cię z tym zagadnieniem i odpowiemy na powyższe pytania. Jako uzupełnienie webinarium przygotujemy również dla specjalistów IT bezpośrednio odpowiedzialnych za administrowanie praktyczne WARSZTATY ONLINE, na których pokażemy krok po kroku, w jaki sposób można rozpocząć cyfrową transformację miejsca pracy.

WEBINAR ONLINE – 21.01.2022 (piątek), godzina 10:00-10:30

PROGRAM
• Wstęp do wirtualizacji, czyli co to takiego ten VDI
• Dla kogo VDI, czyli kto może na tym skorzystać
• Technologie wirtualizacji w rozwiązaniu Horizon na przykładach
• Optymalizacja pracy i odczucia użytkowników
• Pytania i odpowiedzi

WARSZTATY ONLINE (4-5 h)
To certyfikowana część praktyczna wydarzenia. Warsztaty planowane na początku lutego 2022, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Zapisy na nie są osobno prowadzone, wszyscy uczestnicy webinarium otrzymają zaproszenie.

Zapraszamy do udziału!

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu VMware Horizon

VMWARE Horizon

 

Prowadzący
Krzysztof Królak
VMware Product Manager
MICHAŁ KOPER
VMware Account Manager