Bezpieczeństwo poświadczeń w praktyce

09.08.2023 10:00-12:00 Warszawa ZOBACZ WIĘCEJ

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe śniadanie technologiczne, które skoncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa poświadczeń w praktyce, włączając w to zaawansowane technologie, takie jak Secfense, YubiKey i Bitwarden.

Podczas tego wydarzenia omówimy:

  • Wdrożenie mechanizmów MFA w aplikacjach WEB natywnie niewspierających wieloskładnikowego uwierzytelniania.
  • Wdrożenie centralnie zarządzanego managera haseł w organizacji.
  • Praktyczne zastosowanie kluczy YubiKey.

 

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii cyfrowych, zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem stają się coraz bardziej powszechne i wymagające naszej uwagi. Wspomniane 3 koncepcje mogą wnieść znaczący wkład w ochronę danych i systemów przed atakami cyfrowymi.

Serdecznie zapraszamy 9 sierpnia 2023 (środa) o 10:00 do Warszawy na spotkanie organizowane przez EMS Partner pt. „ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE: Bezpieczeństwo poświadczeń w praktyce. Silne hasła, wieloskładnikowe uwierzytelnianie i klucze sprzętowe” i poświęcone będzie rozwiązaniom Secfense, Bitwarden oraz YubiKey.

Spotkanie będzie okazją do zgłębienia, jak nowoczesne narzędzia i technologie mogą wspierać ochronę danych i systemów przed zagrożeniami cyfrowymi. Nasi eksperci i praktycy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dotyczącym implementacji oraz korzyści wynikających z wykorzystania wspomnianych rozwiązań. Możliwość wymiany informacji z innymi uczestnikami pozwoli poznać różne perspektywy w podejściu do cyberbezpieczeństwa.

W luźnej atmosferze podczas wspólnego śniadania, przy aromatycznej kawie, herbacie i smakowitym śniadaniowym menu spotykamy się we Warszawie. Nasze śniadanie technologiczne potrwa około dwóch godzin. Liczba uczestników jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zgłoszenia chęci udziału poprzez wypełnienie formularza zapisu. Nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, potwierdzi uczestnictwo i przekaże szczegóły spotkania.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Do zobaczenia!