Bezpieczny dostęp i wsparcie zdalne z BeyondTrust i EMS Partner

26.04.2023 10:00-12:00 Warszawa ZAPISZ SIĘ

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że w dzisiejszym świecie praca i normalne funkcjonowanie bez systemów IT jest trudne do wyobrażenia. Jednocześnie, nikogo nie trzeba przekonywać, jak duże ryzyko niesie za sobą wprowadzenie systemów IT, które są nieodpowiednio zabezpieczone. Bezpieczeństwo systemów IT można znacznie poprawić poprzez zabezpieczenie kont uprzywilejowanych, wdrażanie polityk najmniejszych przywilejów, a także monitorowanie i audyt sesji zdalnych. W niniejszej dyskusji omówimy, jak wdrożyć systemy tego typu w sposób racjonalny i skuteczny przy użyciu rozwiązań lidera rynku systemów PAM i Remote Support firmy BeyondTrust. Czy zawsze wdrożenie systemów PAM i audytowych musi spotkać się z oporem wewnętrznych administratorów? – to również będzie tematem naszych rozmów.

Serdecznie zapraszamy 26 kwietnia 2023 (środa) o 10:00 do Warszawy na ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE organizowane przez EMS Partner pt. “Bezpieczny dostęp i wsparcie zdalne z BeyondTrust i EMS Partner”.

W trakcie tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat obszaru PAM, bezpiecznych narzędzi dostępowych oraz wsparcia zdalnego i omówić te zagadnienia z ekspertami oraz innymi uczestnikami. Wraz z BeyondTrust z przyjemnością podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami, dotyczącymi podejścia organizacji do kwestii bezpieczeństwa i wsparcia użytkownika końcowego. Podczas luźnej atmosfery i wspólnego śniadania, przy aromatycznej kawie, herbacie i smakowitym menu, spotkamy się w centrum Warszawy. Nasze technologiczne śniadanie potrwa około dwóch godzin. Liczba uczestników jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ  
Zapraszamy do zgłoszenia chęci udziału poprzez wypełnienie formularza zapisu. Nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, potwierdzi uczestnictwo i przekaże szczegóły spotkania.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Do zobaczenia!