End User Computing z VMware i EMS Partner

09.03.2023 10:00-12:00 Warszawa ZAPISZ SIĘ

Obejrzyj videorelację z ŚNIADANIA TECHNOLOGICZNEGO poświęconemu rozwiązaniom VMware.
W przypadku chęci wzięcia udziału w takim śniadaniu technologicznym poświęconym rozwiązaniu Zscaler – wypełnij formularz.

Każdego dnia tysiące administratorów korzysta z rozwiązań VMware i jego oferty “Anywhere Workspace” w zakresie cyfrowego miejsca pracy. Szeroki pakiet rozwiązań pozwala zarządzać każdym punktem końcowym za pomocą Workspace ONE Unified Endpoint Management, modernizować VDI z wydajnym i bezpiecznym dostarczaniem wirtualnych desktopów przy użyciu VMware Horizon oraz zabezpieczać całość poprzez rozwiązania Mobile Threat Defense i Carbon Black.

9 marca 2023 (czwartek) o 10:00 odbyło się w Warszawie ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE organizowane przez EMS Partner pt. “End User Computing z VMware i EMS Partner”. W trakcie tego eventu było można szerzej zapoznać się z obszarem End User Computing i przedyskutować to zagadnienie z ekspertami i uczestnikami wydarzenia. Wraz z VMware chętnie podzieliliśmy się swoją wiedzą, a także wymieniliśmy doświadczeniami, w jaki sposób organizacje podchodzą do kwestii bezpieczeństwa i wsparcia użytkownika końcowego.

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie technologiczne w sercu Warszawy, gdzie w luźnej atmosferze podczas pysznych śniadań i aromatycznych napojów porozmawiamy o najnowszych trendach w branży. Czas trwania spotkania to około dwie godziny, a liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ, JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WZIĘCIEM UDZIAŁU W KOLEJNYM WYDARZENIU!

Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić uczestnictwo i przekazać szczegółowe informacje na temat spotkania.

Nie przegap okazji, dołącz do nas na tym niezwykłym wydarzeniu.
Do zobaczenia!