ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE: End User Computing z VMware i EMS Partner

09/03/2023
10:00
Warszawa

Obejrzyj videorelację z ŚNIADANIA TECHNOLOGICZNEGO poświęconemu rozwiązaniom VMware.
W przypadku chęci wzięcia udziału w takim śniadaniu technologicznym poświęconym rozwiązaniu Zscaler – wypełnij formularz.

Każdego dnia tysiące administratorów korzysta z rozwiązań VMware i jego oferty “Anywhere Workspace” w zakresie cyfrowego miejsca pracy. Szeroki pakiet rozwiązań pozwala zarządzać każdym punktem końcowym za pomocą Workspace ONE Unified Endpoint Management, modernizować VDI z wydajnym i bezpiecznym dostarczaniem wirtualnych desktopów przy użyciu VMware Horizon oraz zabezpieczać całość poprzez rozwiązania Mobile Threat Defense i Carbon Black.

9 marca 2023 (czwartek) o 10:00 odbyło się w Warszawie ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE organizowane przez EMS Partner pt. “End User Computing z VMware i EMS Partner”. W trakcie tego eventu było można szerzej zapoznać się z obszarem End User Computing i przedyskutować to zagadnienie z ekspertami i uczestnikami wydarzenia. Wraz z VMware chętnie podzieliliśmy się swoją wiedzą, a także wymieniliśmy doświadczeniami, w jaki sposób organizacje podchodzą do kwestii bezpieczeństwa i wsparcia użytkownika końcowego.

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie technologiczne w sercu Warszawy, gdzie w luźnej atmosferze podczas pysznych śniadań i aromatycznych napojów porozmawiamy o najnowszych trendach w branży. Czas trwania spotkania to około dwie godziny, a liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ, JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WZIĘCIEM UDZIAŁU W KOLEJNYM WYDARZENIU!

Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić uczestnictwo i przekazać szczegółowe informacje na temat spotkania.

Nie przegap okazji, dołącz do nas na tym niezwykłym wydarzeniu.
Do zobaczenia!

 

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPISU na przyszłe śniadanie technologiczne poświęcone rozwiązaniu VMware!

    Formularz zapisu:

    Dane firmy

    * Pola wymagane