Nowe rozwiązania bezpieczeństwa cyfrowego w praktyce

21.06.2023 10:00-12:00 Warszawa OBEJRZYJ NAGRANIE

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe śniadanie technologiczne, które skoncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego opartego o tożsamość, włączając w to zaawansowane technologie, takie jak OKTA, Cygna Auditor i Cyolo. Podczas tego wydarzenia omówimy również kluczowe aspekty znajdujące się w różnych standardach bezpieczeństwa, takich jak np. Narodowe Standardy Bezpieczeństwa, NIST (National Institute of Standards and Technology), czy DORA (Digital Operational Resilience Act).

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii cyfrowych, zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem stają się coraz bardziej powszechne i wymagające naszej uwagi. Wspomniane standardy to kluczowe inicjatywy, które mogą wnieść znaczący wkład w ochronę danych i systemów przed atakami cyfrowymi.

Serdecznie zapraszamy 21 czerwca 2023 (środa) o 10:00 do Warszawy na spotkanie organizowane przez EMS Partner pt. „ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE: Nowe rozwiązania bezpieczeństwa cyfrowego w praktyce” i poświęcone będzie rozwiązaniom Okta, Cygna Auditor oraz Cyolo.

Spotkanie będzie okazją do zgłębienia, jak nowoczesne narzędzia i technologie mogą wspierać ochronę danych i systemów przed zagrożeniami cyfrowymi. Nasi eksperci i praktycy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dotyczącym implementacji oraz korzyści wynikających z wykorzystania wspomnianych rozwiązań. Możliwość wymiany informacji z innymi uczestnikami pozwoli poznać różne perspektywy w podejściu do cyberbezpieczeństwa.

W luźnej atmosferze podczas wspólnego śniadania, przy aromatycznej kawie, herbacie i smakowitym śniadaniowym menu spotykamy się we Warszawie. Nasze śniadanie technologiczne potrwa około dwóch godzin. Liczba uczestników jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do zgłoszenia chęci udziału poprzez wypełnienie formularza zapisu. Nasz Przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, potwierdzi uczestnictwo i przekaże szczegóły spotkania.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Do zobaczenia!