Wirtualizacja stacji roboczych – warsztaty w oparciu o rozwiązanie VMware Horizon

04/02/2022
10:00
ONLINE

VMware Horizon

Warsztaty „Wirtualizacja stacji roboczych – warsztaty w oparciu o rozwiązanie VMware Horizon” są uzupełnieniem webinarium „NOWE TRENDY IT NA ROK 2022: Wirtualizacja stacji roboczych” organizowanym przez EMS Partner. Prosimy o zapoznanie się również z tym webinarium i rejestracje, by pobrać nagranie, które jest pierwszą częścią uzupełniającą warsztatów. 

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami i innowacyjnym podejściem zapewniającym nieoczywiste korzyści w środowisku pracy użytkownika. Głównie zainteresowani są dyrektorzy IT, specjaliści i administratorzy IT, którym szczególnie polecamy udział w tym praktycznym, certyfikowanym spotkaniu.

Warsztaty opracowaliśmy w oparciu o lidera branży wirtualizacji VMware i rozwiązanie Horizon. Jest to wiodąca technologia do zarządzania wirtualnym środowiskiem użytkownika, rozszerzająca możliwości wirtualizacji i wspomagająca przygotowanie i zarządzanie wirtualnymi desktopami czy wirtualnymi aplikacjami. Zastosowane mechanizmy obejmują trzy najważniejsze obszary, w tym zarządzanie, bezpieczeństwo oraz pozytywne odczucia użytkowników.

WARSZTATY ONLINE – 04.02.2022 (piątek), godzina 10:00 (ok. 4-5 h)

AGENDA WARSZTATÓW
• Wprowadzenie do VMware Horizon
• Przygotowanie obrazu wzorcowego Windows10
• Tworzenie puli wirtualnych stacji z wykorzystaniem technologii IntantClone
• Dostarczanie aplikacji z pominięciem instalacji MSI z wykorzystaniem technologii AppVolumes
• Zarządzanie profilem użytkownika z wykorzystaniem technologii Dynamic Environment Manager
• Narzędzia wsparcia i pracy zespołowej

Prosimy sobie zarezerwować maksymalnie 5 h na to spotkanie.
Po spotkaniu poprosimy Państwa o wypełnienie TESTU, który pozwoli nam sprawdzić Państwa uczestnictwo i zdobytą wiedzę. Na podstawie wypełnionego testu wystawimy certyfikaty uczestnictwa.

Certyfikaty dostarczymy Państwu na podane podczas rejestracji adresy e-mailowe.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

ZDOBĄDŹ NAGRANIE PIERWSZEJ CZĘŚCI – WEBINARIUM
Wszystkich uczestników warsztatów prosimy o odsłuchanie nagrania z webinarium wprowadzającego w ten temat i to rozwiązanie. Wejdź i zdobądź nagranie: >>„NOWE TRENDY IT NA ROK 2022: Wirtualizacja stacji roboczych”<<.

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

VMware Horizon