VMware Workspace ONE jest liderem w zestawieniu Gartnera 2018

Mamy przyjemność przekazać Państwu informację, że rozwiązania firmy VMware zostały po raz kolejny docenione i znalazły się najwyżej w zestawieniu Gartner’a. Najnowsze zestawienie opublikowane na koniec lipca 2018 Magic Quadrant for Unified Endpoint Management (UEM) pokazuje, że VMware jest liderem na rynku, a jego rozwiązania są wizjonerskie oraz mają najwyższą funkcjonalność.

 

 

 

Rozwiązania „VMware UEM Workspace ONE by AirWatch” pozwalają IT na bezpieczne zarządzenie aplikacjami i treścią oraz nowoczesne wieloplatformowe zarządzanie urządzeniami końcowymi z poziomu jednego panelu administracyjnego. Dzięki Workspace ONE możemy zarządzać i zabezpieczać urządzenia od klasycznych desktopów, przez urządzenia mobilne, na urządzeniach IoT kończąc. Swoim działaniem w pełni wspiera zarówno rozwiązania z rodziny Windows (Windows mobile, Windows10) jak również macOS, Chrome OS, iOS oraz Android.

VMware wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania, by wspierać budowanie cyfrowego świata. Chcesz sprawdzić jak to działa? Masz chęć dowiedzieć się jak w nowoczesnym środowisku zarządzać i zabezpieczać dostarczane użytkownikom treści? A może ciekaw jesteś w jaki sposób przygotować się do cyfrowej transformacji? Wszystkie te informacje i jeszcze kilka innych, będziesz mógł otrzymać na naszych warsztatach technicznych VMware Workspace ONE AirWatch MDM, które odbędą się we wrześniu w Warszawie.