VMworld Barcelona 2018

VMworld 2018 za nami! 

W tym roku w centrum konferencyjnym Fira Gran Via VMware na swojej konferencji zgromadził prawie 13 000 uczestników. Miło nam poinformować, że już po raz kolejny zasilaliśmy grono uczestników tego kilkudniowego wydarzenia. Tegoroczna edycja konferencji była wyjątkowa, ponieważ świętowano 20lecie VMware. Po raz kolejny Barcelona na parę dni (konferencja trwała od 5.11. – 8.11.2018) stała się światową stolicą trendów oraz technologii informatycznych dzięki 10 edycji konferencji w Europie.  

Co działo się podczas tegorocznej edycji VMworld 2018?

Specjaliści, branżowe autorytety oraz kluczowi przedstawiciele VMware zaprezentowali, co współcześnie jest najistotniejsze w świecie technologii oraz jakie trendy przewidywane są na najbliższą przyszłość. Podczas konferencji przedstawiono nowe rozwiązania VMware, przykłady najlepszych praktyk oraz innowacyjnych wdrożeń.  Pokazano także wiele propozycji rozwiązania problemów, z którymi boryka się mnóstwo firm w obszarze IT. Natomiast zainteresowani mogli wziąć udział w licznych warsztatach, szkoleniach certyfikujących i panelach dyskusyjnych.

Przewodnie tematy tegorocznej edycji były związane bezpośrednio z:

  1. modernizacją centrów danych,
  2. integracją chmur publicznych,
  3. wzmacnianiem cyfrowych przestrzeni roboczych,
  4. transformacją infrastruktury sieciowej wraz z utrzymaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia ?

Cieszymy się, że już po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w największej konferencji w Europie z tej branży i już teraz wszystkich, którym nie udało się na niej pojawić zapraszamy na przyszłoroczną edycję 4.11.2019-7.11.2019. Do zobaczenia w przyszłym roku w Barcelonie ?