Znaleźliśmy się w gronie partnerów VMware o najwyższym statusie Principal Partner w obszarze Digital Workspace!

Ten rok zaczyna się dla nas bardzo pozytywną informacją. Chcielibyśmy się z Wami podzielić naszym kolejnym osiągnieciem, jako partnera VMware. Uzyskaliśmy najwyższy status partnerski – VMware Principal w obszarze Digital Workspace.

Już w tamtym roku informowaliśmy Was o tym, że zdobyliśmy status VMware Master Services Competency Digital Workspace: zobacz tutaj. I to nas przybliżyło wówczas do tego, że dziś możemy ogłosić, że oficjalnie znaleźliśmy się wśród kilku firm w Polsce, które mogą się pochwalić najwyższym statusem partnerskim VMware Principal w obszarze Digital Workspace ?

certyfikat EMS Principal

Nowy status

Status Principal jest uznawany przez VMware jako poziom główny, a co za tym idzie VMware uznaje EMS Partner za kluczowego partnera pomagającego klientom w identyfikacji i wdrażaniu idealnych rozwiązań VMware. Czego dowodem jest zdobycie kompetencji Master Services. Główni partnerzy, to najbardziej wykwalifikowani partnerzy w VMware Partner Connect. Dzięki temu wyróżnieniu, nasza firma może wykazać się szerokim zakresem wiedzy i zdolności do najlepszego zaspokajania potrzeb swoich klientów.

VMware Badge - Principal Partner

 

Zdobycie tego statusu pokazuje, że nieustannie inwestujemy w nasze najcenniejsze zasoby, czyli ludzi. Jako EMS rozumiemy, że pomyślne dostarczanie złożonych rozwiązań VMware, które łączą umiejętności i produkty, to nie tylko same certyfikaty. Jest to jeden z powodów, dla których wciąż inwestujemy w swoje Centrum Kompetencyjne Workspace ONE i Horizon. Dzięki któremu łączymy edukację i doskonałość operacyjną, aby opracować praktyczne podejście do szkoleń dla naszych klientów.

Jeśli stoisz przed wdrożeniem lub wyborem firmy, która profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem dostarczy Ci rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi i desktopami lub wirtualizacji desktopów. Zapraszamy do kontaktu z nami.