ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE: Dostęp oparty o tożsamość oraz AI z Zscaler i EMS Partner 

23/03/2023
10:00
Warszawa

Obejrzyj videorelację z ŚNIADANIA TECHNOLOGICZNEGO poświęconemu rozwiązaniu Zscaler.
W przypadku chęci wzięcia udziału w takim śniadaniu technologicznym poświęconym rozwiązaniu Zscaler – wypełnij formularz.

Zero zaufania to strategia bezpieczeństwa cybernetycznego, w której polityka bezpieczeństwa jest stosowana w oparciu o kontekst ustanowiony za pomocą kontroli dostępu o najniższych uprawnieniach i ścisłego uwierzytelniania użytkowników — a nie zakładanego zaufania. Dobrze dostrojona architektura zerowego zaufania prowadzi do prostszej infrastruktury sieciowej, lepszego doświadczenia użytkownika i lepszej ochrony przed cyberzagrożeniami.

Modele uczenia maszynowego są tak skuteczne, jak dane, które je napędzają — i ich zdolność do wymuszania wyników. Zscaler osadza sztuczną inteligencję w całej architekturze zerowego zaufania natywnie w chmurze, aby pośredniczyć i sprawdzać wszystkie połączenia, umożliwiając AI ulepszanie zapobiegania, wykrywania, tworzenia zasad i wydajności w czasie rzeczywistym.

Poznaj innowacje oparte na sztucznej inteligencji, które uzupełniają platformę Zscaler Zero Trust Exchange™ i wprowadzają sztuczną inteligencję w obszarze usług bezpieczeństwa.

23 marca 2023 (czwartek) w godzinach 10:00 – 12:00 w Warszawie odbyło się ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE organizowane przez EMS Partner pt. „Dostęp oparty o tożsamość oraz AI z Zscaler i EMS Partner”.  W trakcie tego wydarzenia można było szerzej zapoznać się z obszarem bezpieczeństwa dostępu do zasobów firmowych oraz przedyskutować to zagadnienie z ekspertami i uczestnikami wydarzenia. Wraz z Zscaler podzieliliśmy się swoją wiedzą, a także wymieniliśmy się doświadczeniem, w jaki sposób organizacje podchodzą do kwestii bezpieczeństwa dostępu i danych w chmurze i nie tylko.

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie technologiczne w sercu Warszawy, gdzie w luźnej atmosferze podczas pysznych śniadań i aromatycznych napojów porozmawiamy o najnowszych trendach w branży. Czas trwania spotkania to około dwie godziny, a liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ, JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WZIĘCIEM UDZIAŁU W KOLEJNYM WYDARZENIU!

Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić uczestnictwo i przekazać szczegółowe informacje na temat spotkania.

Nie przegap okazji, dołącz do nas na tym niezwykłym wydarzeniu.
Do zobaczenia!

Zapraszamy do zapisania się na wydarzenie!

    WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPISU na przyszłe śniadanie technologiczne poświęcone rozwiązaniu Zscaler!

    Formularz zapisu:

    Dane firmy

    * Pola wymagane