Dostęp oparty o tożsamość oraz AI z Zscaler i EMS Partner 

23.03.2023 10:00-12:00 Warszawa ZAPISZ SIĘ

Obejrzyj videorelację z ŚNIADANIA TECHNOLOGICZNEGO poświęconemu rozwiązaniu Zscaler.
W przypadku chęci wzięcia udziału w takim śniadaniu technologicznym poświęconym rozwiązaniu Zscaler – wypełnij formularz.

Zero zaufania to strategia bezpieczeństwa cybernetycznego, w której polityka bezpieczeństwa jest stosowana w oparciu o kontekst ustanowiony za pomocą kontroli dostępu o najniższych uprawnieniach i ścisłego uwierzytelniania użytkowników — a nie zakładanego zaufania. Dobrze dostrojona architektura zerowego zaufania prowadzi do prostszej infrastruktury sieciowej, lepszego doświadczenia użytkownika i lepszej ochrony przed cyberzagrożeniami.

Modele uczenia maszynowego są tak skuteczne, jak dane, które je napędzają — i ich zdolność do wymuszania wyników. Zscaler osadza sztuczną inteligencję w całej architekturze zerowego zaufania natywnie w chmurze, aby pośredniczyć i sprawdzać wszystkie połączenia, umożliwiając AI ulepszanie zapobiegania, wykrywania, tworzenia zasad i wydajności w czasie rzeczywistym.

Poznaj innowacje oparte na sztucznej inteligencji, które uzupełniają platformę Zscaler Zero Trust Exchange™ i wprowadzają sztuczną inteligencję w obszarze usług bezpieczeństwa.

23 marca 2023 (czwartek) w godzinach 10:00 – 12:00 w Warszawie odbyło się ŚNIADANIE TECHNOLOGICZNE organizowane przez EMS Partner pt. „Dostęp oparty o tożsamość oraz AI z Zscaler i EMS Partner”.  W trakcie tego wydarzenia można było szerzej zapoznać się z obszarem bezpieczeństwa dostępu do zasobów firmowych oraz przedyskutować to zagadnienie z ekspertami i uczestnikami wydarzenia. Wraz z Zscaler podzieliliśmy się swoją wiedzą, a także wymieniliśmy się doświadczeniem, w jaki sposób organizacje podchodzą do kwestii bezpieczeństwa dostępu i danych w chmurze i nie tylko.

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie technologiczne w sercu Warszawy, gdzie w luźnej atmosferze podczas pysznych śniadań i aromatycznych napojów porozmawiamy o najnowszych trendach w branży. Czas trwania spotkania to około dwie godziny, a liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPISZ SIĘ, JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WZIĘCIEM UDZIAŁU W KOLEJNYM WYDARZENIU!

Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić uczestnictwo i przekazać szczegółowe informacje na temat spotkania.

Nie przegap okazji, dołącz do nas na tym niezwykłym wydarzeniu.
Do zobaczenia!