BeyondTrust ponownie liderem obszaru PAM – tym razem według Gartnera!

EMS Partner, jako dystrybutor rozwiązań BeyondTrust w Polsce, z przyjemnością pragnie ogłosić, że w pierwszym opublikowanym raporcie Gartner „Magic Quadrant for Privileged Access Management”, to właśnie BeyondTrust został uznany za Lidera obszaru PAM.

 

Badanie objęło 14 producentów rozwiązań PAM. Zostali oni ocenieni pod kątem zdolności wykonania oraz kompletności wizji. Zdaniem BeyondTrust, raport weryfikuje siłę rozwiązania w badanym obszarze, skupiając się na stopniu rozbudowania platformy, jej integracji z innymi modułami oraz rozwiązaniami firm trzecich, a także jej wartości.

Serdecznie zapraszamy do porównania rozwiązania BeyondTrust z innymi badanymi rozwiązaniami.

 

Naszym zdaniem jako dystrybutora, największym atutem rozwiązania BeyondTrust jest jego architektura, oparta o w pełni zintegrowane appliance sprzętowe lub wirtualne, zawierające wszystkie wymagane do działania komponenty. Podejście polegające na dostarczaniu kompletnej platformy PAM w ramach jednego rozwiązania, dodatkowo oferujące szereg funkcji wspomagających (jak raportowanie, analiza zagrożeń, czy możliwość rozbudowy o skaner podatności), sprawia że rozwiązanie jest bardzo skalowalne i pozwala zracjonalizować inwestycje w obszarze zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

 

Co to oznacza wybór rozwiązania BeyondTrust dla klientów?

  • Wybór uznanego dostawcy rozwiązania, klasyfikowanego jako lider obszaru.
  • Kompletność rozwiązania (brak modułowości, wszystkie podstawowe funkcje PAM dostarczane są out-of-the-box w ramach platformy).
  • Łatwość w implementacji i niska uciążliwość wdrożeniowa poprzez zastosowanie prawdziwie zintegrowanej platformy PAM.
  • Przejrzystość licencjonowania.
  • Niski koszt utrzymania.

 

Ponadto, EMS Partner jako największy i najstarszy dystrybutor z wartością dodaną (VAD) rozwiązań BeyondTrust, może poszczycić się najliczniejszą i najlepiej przygotowaną merytorycznie kadrą sprzedażową i techniczną w Polsce. Nasze doświadczanie we wdrażaniu rozwiązań PAM pozwala sprawnie i skutecznie wykonać implementację rozwiązania w środowisku klienta, uwzględniając również specyficzne przypadki użycia i inne wymagania techniczne dotyczące narzędzia.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Odnośnik do strony z pełnym raportem „Magic Quadrant for Privileged Access Management”: https://www.beyondtrust.com/resources/analyst-coverage/2018-gartner-magic-quadrant-for-privileged-access-management/