BeyondTrust Sales Kick Off 2018!

Wydarzenie BeyondTrust Sales Kick Off, to konferencja poświęcona dystrybutorom i partnerom BeyondTrust. Odbywa się co roku w okolicach stycznia i ma na celu podsumowanie poprzedzającego roku, pokazanie planów na rok teraźniejszy oraz zintegrowanie budujących całą sieć dystrybutorów i partnerów BeyondTrust na świecie.

 

W tym roku wydarzenie odbyło się 15-17 stycznia w Phoenix i my, EMS Partner – dystrybutor rozwiązania w Polsce zostaliśmy zaproszeni.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w stylu sportowym, co można zobaczyć na zdjęciach. BeyondTrust w nawiązaniu do tematyki trzydniowego wydarzenia przygotował prezentacje okraszone sportowymi motywami, na których mogliśmy poznać cały team „BeyondTrust’owych atletów”. Również w nawiązaniu do sportów zostały przygotowane przerwy. W trakcie obiadów oraz kolacji nad basenem mogliśmy się bardziej zintegrować, ale przede wszystkim czerpać wiele doświadczenia od partnerów i dystrybutorów z całego świata.

 

Z tak usystematyzowaną wiedzą wkraczamy w ten 2018 rok, a Was czytelników zapraszamy do zapoznania się z produktami PAM BeyondTrust pod adresem: http://beyondtrust.pl/