Inkorporacja BeyondTrust przez Bomgar!

W ubiegłym tygodniu zakończyły się rozmowy dotyczące przyłączenia BeyondTrust do Bomgar. Połączenie portfolio produktowego obu firm pozwoli zaoferować najbardziej wszechstronną i zaawansowaną technologicznie platformę w obszarze zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Wraz z przejęciem technologii następuje również przemianowanie marki Bomgar na BeyondTrust.

BeyondTrust działa w obszarze bezpieczeństwa informatycznego od przeszło trzech dekad i uznawany jest za jednego z liderów obszaru zarządzania dostępem uprzywilejowanym. Silna marka, dojrzały produkt oraz rozbudowany kanał partnerski to główne czynniki kierujące uwagę Bomgar na korporację z Phoenix. 

Włączenie rozwiązań BeyondTrust do portfolio produktowego Bomgar oraz przejęcie marki (Bomgar zostanie przemianowany w BeyondTrust) pozwoli dostarczać klientom wszechstronną i technologicznie zaawansowaną ofertę, a także przyspieszyć proces rozwoju i wprowadzania innowacji.

Jako najstarszy i największy dystrybutor rozwiązań BeyondTrust w Polsce, z niecierpliwością czekamy na włączenie nowych produktów do oferty.

Odnośniki do materiałów źródłowych:

https://www.beyondtrust.com/blog/bomgar-acquire-beyondtrust/

https://www.bomgar.com/press/bomgar-announces-acquisition-of-beyondtrust

https://www.infosecurity-magazine.com/news/bomgar-to-acquire-beyondtrust/

https://www.crn.com/news/security/bomgar-to-buy-beyondtrust-to-fortify-privileged-access-muscle

http://www.channelbuzz.ca/2018/09/bomgar-to-rebrand-as-beyondtrust-with-acquisition-of-fellow-pam-vendor-27407/